Miss Fashion World 2014 [ZDJĘCIA] w Ptak Fashion City w Rzgowie. Ponad 80 najpiękniejszych kobiet z całego świata zjechało do Rzgowa pod Łodzią, gdzie w sobotę wezmą udział w Miss Fashion World. Zobacz zdjęcia z przygotowań...

AKTUALIZACJA
godz. 21:00


Allen Rose z USA zdobyła tytuł Miss Fashion World.

I wicemiss została Białorusinka Kristina Martsinkevich, a II wicemiss została Polka Katarzyna Krzeszowska.

Miss Foto została Tjasa Zver ze Słowenii.

Miss Fashion Poland została Agnieszka Wasilewska.

1 Wicemiss Fashion Poland Katarzyna Gajewska
2 Wicemiss Fashion Poland Anna StebnowskaMiss Fashion World 2014 [ZDJĘCIA] w Ptak Fashion City w Rzgowie. Piękne Miss w roli modelek

Na wybiegu zobaczymy finalistki konkursu Miss Supranational' 2014, który na początku grudnia odbędzie się w Krynicy – Zdroju, oraz finalistki konkursu Miss Polski 2014 - wśród których są dziewczyny z naszego województwa.

W Rzgowie pod Łodzią, królowe piękności wystąpią w strojach polskich producentów odzieży.

W czasie uroczystej gali zrealizowany zostanie pokaz mody najlepszych polskich producentów odzieży, którzy sprzedają swoje kolekcje w Ptak Fashion City.

Jak informują organizatorzy imprezy - Nie będziemy oceniać urody, bo tym zajmują się organizatorzy innych konkursów. Będziemy wybierać tę, która najwspanialej wygląda w ubraniach z polskich firm. Tytuł Miss Fashion World' 2014 zostanie przyznany przez jury składające się z 50 producentów funkcjonujących na terenie naszego centrum.

Imprezę uświetni występ Margaret i Donatan&Cleo.

Miss Polski 2014 - Poznaj piękne finalistki. Która z nich Twoim zdaniem powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]!

Wybory Miss

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!