Akcja Pieszy. Dziwnym trafem młody policjant poucza tylko panie! Artykuł nadesłany przez Internautkę. Zobacz film...

Młody policjant i... młode panie [Akcja Pieszy w Pszczynie]

W Pszczynie przeprowadzono jak w wielu miastach naszego województwa - Akcje Pieszy.

Jak wszyscy wiemy, akcja ta jest bardzo potrzebna i świetnie że tego typu przedsięwzięcia są przez mundurowych podejmowane. O wypadkach na drogach słyszymy niemal codziennie.

Nie żebym się czepiała. Ale generalnie przez drogę przebiegają różni ludzie - dzieciaki do szkoły, panie i panowie w każdym wieku... Jakoś nie chce mi się wierzyć, że w czasie AKCJI PIESZY w Pszczynie - tylko ładne panie w wieku ok. 18-35 śmigały przez drogę łamiąc przepisy. Przynajmniej tak widzimy na FILMIE, który został nakręcony przez pszczyńskich mundurowych.

Podejrzane :)

Czytaj także

  Komentarze (19)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Stefan (gość) (gośćw)

  Dzisiaj zostałem ukarany mandatem 50 zł, za przejście przez ulicę koło banku śląskiego ,na jezdni w tym czasie nie było żadnego pojazdu. Chciałem zaznaczyć że przejście dla pieszych oznakowane jest usytuowane za blisko zakrętu przez co kilkakrotnie mogłem być potrącony przez pędzące samochody . Jestem w podeszłym wieku i mogło być tylko pouczenie a nie od razu karanie jak przestępcę

  to manipulacja dziennika (gość)

  ..."Przynajmniej tak widzimy na FILMIE, który został nakręcony"... NA FILMIE NIC NIE WIDAĆ ŻEBY KTOŚ ŻLE PRZECHODZIŁ CZY PRZEBIEGAŁ

  wux (gość)

  no rzeczywiście akcja pewnie trwała cały dzień, zatrzymanych zostało miliard osób a pokazano trzy w mniej niż minutowym filmie. SKANDAL CO TO ZA POLICJA, NALEŻY BRONIĆ RÓWNOŚCI PŁCI :p

  Anka (gość)

  Karają mandatami- źle, nie karają, a pouczają jeszcze gorzej... masakra. Brawo dla autorki tekstu, widać że pani nie ma co robić i szuka sensacji tam gdzie jej nie ma.

  K19 (gość)

  Weź popatrz sobie do lustra i zobacz co tam widać nic zero inteligencji !!!!! Faktycznie ci młodzi policjanci to jest żenada kompletny brak dyscypliny zabawa w policje jak w przedszkolu.

  kos (gość)

  ...nooo co...!!...już na służbie zarzuca wędkę....zdrowy chłop...tylko żeby mu przełożeni nie zazdrościli....