Młodzieżowy Lider Biznesu 2015: Cech Rzemieślników i innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim wraz z Izbą Gospodarczą oraz Żorską Izbą Gospodarczą rozpoczyna realizację konkursu dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Młodzieżowy Lider Biznesu 2015: Weź udział w konkursieKonkurs obejmuje zagadnienia z zakresu przedsiębiorczości, ekonomii, finansów oraz biznesu i ma za zadanie promocje przedsiębiorczości wśród młodzieży. Jego celem jest rozwijanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych przedsiębiorczych postaw, ekonomicznych umiejętności, zasobu wiedzy teoretycznej i praktycznej, a także wzmacnianie integracji młodzieży ze środowiskiem biznesu.

Konkurs przebiegać będzie w trzech etapach. Pierwszym będzie test jednokrotnego wyboru, drugim przygotowanie pracy projektowej indywidualnie przez każdego uczestnika, natomiast trzeci etap będzie przebiegał w dwóch częściach i obejmował prezentację projektu oraz odpowiedź na dwa pytania otwarte.

W ramach konkursu po tych trzech etapach z każdego z nich zostanie wyłoniony zwycięzca na poziomie lokalnym, który weźmie udział w zmaganiach na czwartym etapie czyli w finale, który również będzie składał się z dwóch części: prezentacji projektu oraz odpowiedzi na dwa pytania otwarte.

Zgłoszenia do pierwszego etapu konkursu, który odbędzie się 17 grudnia, przyjmowane będą do 4 grudnia 2014 roku na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie internetowej www.zorig.zory.pl w zakładce MLB.

W tym roku nagrodą główną w całym konkursie będzie iPad Apple 3 32GB oraz bezpłatny semestr na wybranym kierunku studiów w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Dla pierwszych 5 miejsc w każdym z powiatów również przewidziano atrakcyjne nagrody takie jak kamerka sportowa, tablet multimedialny, dysk zewnętrzny oraz książki.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Biznes

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!