Mszana : robią świąteczne ozdoby dla Francji ZDJĘCIA. Współpraca mieszkańców Mszany z francuską gminą partnerską Houdain kwitnie[/b]. Przedstawicielom miejscowej Polonii tak bardzo spodobały się własnoręcznie wykonywane przez grupę "Format" ozdoby świąteczne, nadesłane przed ubiegłorocznymi świętami Bożego Narodzenia, że w tym roku zamówili kolejne

Mszana : robią świąteczne ozdoby dla Francji ZDJĘCIA


Współpraca mieszkańców Mszany z francuską gminą partnerską Houdain kwitnie. Przedstawicielom miejscowej Polonii tak bardzo spodobały się własnoręcznie wykonywane przez grupę "Format" ozdoby świąteczne, nadesłane przed ubiegłorocznymi świętami Bożego Narodzenia, że w tym roku zamówili kolejne - informuje Mirosława Książek-Rduch z UG w Mszanie.


Nasze "heklowaczki" (panie robiące ozdoby na szydełku) nie dały się długo prosić i w trzy środy przygotowały ponad 100 różnych ozdób.
- Podczas każdego naszego spotkania w Ośrodku Kultury każda robiła to, co najbardziej lubi. Niektóre panie kochają się w haftach, inne robiły bombki z wstążek, jeszcze inne frywolitki. Wyślemy do Francji blisko 150 bombek, szydełkowanych aniołków i gwiazdek oraz bałwanków. Każda ozdoba jest niepowtarzalna - mówi Wanda Smyczyk, szefowa "heklowaczek" z Grupy Twórczej "Format", działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Mszanie.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!