(© archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Otto Williams, Femi Temowo czy Xantone Blacq to tylko niektóre z gwiazd, które przyjechały na tegoroczną edycję Urbanator Days. Z inicjatywy Michała Urbaniaka, we wtorek (2 grudnia), w łódzkiej "Wytwórni" odędzie się jam session.

Pomysłodawcą Urabanators Days jest Michał Urbaniak, międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista i kompozytor. Ideą wydarzenia są warsztaty pod okiem wybitnych reprezentantów sceny muzycznej skierowane do utalentowanych, młodych wokalistów, jazzmanów, hiphopowców i pasjonatów muzyki.

Wszyscy, którzy nie mogą 2 grudnia być w Łodzi, mają okazję, by obejrzeć i posłuchać koncertu na żywo. Koszt dostępu wynosi 9,90 zł. Koncert zostanie zrealizowany z kilku kamer w jakości HD (720 p).

Dla tych, którzy nie mogą osobiście pojawić się na koncercie, organizatorzy przygotowali streaming live dostępny na stronie ubx.nuplays.pl

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!