Nowy radiowóz w Radlinie: Policjanci z komisariatu otrzymali kie vengę. Nieoznakowany samochód ma poprawić bezpieczeństwo mieszkańców.

Nowy radiowóz w Radlinie: Policjanci otrzymali kie vengęWczoraj burmistrz Radlina Barbara Magiera przekazała na ręce mł. insp. Krzysztofa Justyńskiego, komendanta KPP w Wodzisławiu Śl. kluczyki do nowego nieoznakowanego radiowozu. To kia venga.

- Radiowóz ten został współfinansowany ze środków budżetowych samorządu miasta Radlin i będzie teraz wykorzystywany w pracy przez radlińskich policjantów. Przekazany dziś pojazd jest drugim nieoznakowanym radiowozem, który w ostatnim czasie trafił do KPP w Wodzisławiu Śl. Pierwszy jest już wykorzystywany przez wodzisławskich policjantów, a jego zakup współfinansowały miasto Rydułtowy oraz gminy Mszana, Lubomia, Gorzyce oraz Godów - wyjaśnia sierż. szt. Joanna Paszenda z wodzisławskiej policji.

W tym roku wodzisławscy policjanci otrzymali również trzy oznakowane radiowozy, których zakup był współfinansowany przez Starostwo Wodzisławskie, miasto Wodzisław Śl. a także gminy Lubomia, Gorzyce i Godów. Radiowozy te wykorzystywane są w trakcie codziennej służby w KPP w Wodzisławiu Śl. oraz w komisariacie w Gorzycach.

- Wszystkie radiowozy były zakupione w ramach tzw. sponsoringu, co oznacza, iż pięćdziesiąt procent ich wartości pochodziło z samorządowych środków budżetowych. Serdecznie dziękujemy za wsparcie wszystkim zaangażowanym samorządom! Zakup nowych pojazdów przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu - cieszą się policjanci.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!