Odra Wodzisław Śl. pokonała Unię Turza Śl. Trzy bramki, głośny doping i race na trybunach [ZDJĘCIA]

Arek Biernat
Odra Wodzisław Śl. pokonała Unię Turza Śl.
Odra Wodzisław Śl. pokonała Unię Turza Śl. Arek Biernat
Były bramki, wypełniony kibicami stadion, głośny doping i race. Odra Wodzisław Śl. pokonała Unię Turza Śl. 3:0 i została liderem ligi okręgowej. Zobaczcie, jak swoich piłkarzy dopingowali kibice.

Mecz na szczycie ligi okręgowej (gr III) przyciągnął na trybuny wielu kibiców. Nic dziwnego na boisku spotkały się dwa najlepsze zespoły trwających rozgrywek. Wypełniony fanami stadion prezentował się jak przed laty w ekstraklasie.

Zanim rozpoczął się mecz kibice oraz piłkarze wspólnie odśpiewali hymn Polski. Jak się później okazało, nie był to jedyny akcent nawiązujący do 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Goście mogli objąć prowadzenie już w czwartej minucie. Piłka po strzale Dawida Hanzela zatrzepotała w siatce, ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę i zasygnalizował spalonego. Podopieczni Ryszarda Wieczorka z minuty na minutę powiększali swoją przewagę. Udokumentowali to w 12 minucie, kiedy to Alexander Turkson pierwszy znalazł drogę do siatki gości. W 23 minucie wynik podwyższył Patryk Dudziński. W 36 minucie Turkson po raz kolejny wpisał się na listę strzelców, dobijając strzał swojego kolegi.

Po zmianie stron bramki już nie padły. Dobre okazje do zdobycia bramki marnowali zawodnicy gości. Z kolei Odra nieskutecznie kontrowała.

Ciekawiej było na trybunach, gdzie od początku meczu fani głośno dopingowali zespół gospodarzy. Pod koniec meczu zaprezentowali też oprawę z racami, nawiązując do 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Odra Wodzisław Śl. pokonała Unię Turza Śl. 3:0 i została liderem ligi okręgowej. Ma dwa punkty przewagi na dzisiejszym rywalem