Operon 2015. Matura próbna z angielskiego w Wodzisławiu Śląskim ZDJĘCIA. Byliśmy w wodzisławskim Zespole Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego. Uczniowie nie wyglądali na zestresowanych...

Operon 2015. Matura próbna z angielskiego w Wodzisławiu Śląskim ZDJĘCIAByliśmy w wodzisławskim Zespole Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego.

To jedna z największych wodzisławskch szkół średnich, do której uczęszcza 820 uczniów. Natomiast w tym roku 170 młodych ludzi przystąpi do egzaminu dojrzałości. W Czwartek, 27 listopada, już o godzinie 8. weszli do sal, by pisać próbną maturę z Operonem z języka obcego - poziom podstawowy.

- Zdecydowana większość uczniów wybrała język angielski, tylko siedmiu uczniów pisze język niemiecki - wyjaśniła nam wicedyrektor ZSE w Wodzisławiu-Śląskim, Aleksandra Musiał.

Uczniów rozlokowano w klasach na trzech piętrach, po kilkanaście osób w każdej. Wszystko po to, by mogli w skupieniu wysłuchać nagrań - co jest częścią pracy.
Przed godziną 9. - przed czasem - wielu uczniów wychodziło z klasy.
- Nie było kłopotu, przerabiamy te zagadnienia na co dzień. Nagranie też dobrze słychać z "boomboksa", na sali gimnastycznej byłby kłopot. Nie mam kłopotu z tłumaczeniami tekstu - mówiła nam Kasia, jedna z uczennic.Operon 2015. Matura próbna z angielskiego w Wodzisławiu Śląskim ZDJĘCIA. Piszcie, jak Wam poszło!

Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!