Historia Aleksandry Hübner, dwudziestojednolatki z Wodzisławia Śląskiego, która w listopadzie zeszłego roku uległa wypadkowi na torze kartingowym w Zwardoniu, porusza serca wielu osób. W Wodzisławskim Centrum Kultury zorganizowano koncert charytatywny z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na leczenie studentki raciborskiej PWSZ. Zagrały m.in. Persi. Zobaczcie zdjęcia Zbigniewa Harazima.

Piersi zagrały dla Aleksandry Hübner w WCKKoncert odbył się w piątek (26 stycznia) w Wodzisławskim Centrum Kultury o godz. 18. Dla Oli zagrali Coria, Pure Life, River of Time, Kokos, Powerfull Blow oraz gość specjalny grupa Piersi.

Między koncertami odbywały się licytacje. Można było wylicytować gadżety i płyty z autografami znanych osób, w tym „Sportowca Roku” Kamila Stocha czy też członków Kabaretu Młodych Panów oraz wiele innych.

Dochód z całego koncertu zostanie przeznaczony na rehabilitację i leczenie wodzisławianki Aleksandry Hübner, studentki PWSZ w Raciborzu.

Pomagają żużlowcy

O swojej fance nie zapomniał żużlowy KS ROW Rybnik. Zielono-czarny klub to jedna wielka rodzina.

Dlatego w klubowym sklepiku pojawił się wyjątkowy gadżet - kubek z karykaturą Krzysztofa Mrozka, charyzmatycznego prezesa rekinów, a dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie sparaliżowanej od szyi w dół Oli Hübner, która jest wielką fanką rekinów.

- Dołączamy się do akcji pomocy dla Oli, która była częstym gościem gościem na stadionie przy G72 i trzymała kciuki za naszą drużynę - informuje ROW Rybnik. 100 kubków zostało sprzedanych w 2 dni. Klub zamówił nowe.

Straszny wypadek

Przypomnijmy, 21-letnia Ola Hübner uległa ciężkiemu wypadkowi na torze kartingowym w Zwardoniu. Pisaliśmy o dziewczynie w Dzienniku Zachodnim. Do strasznego wypadku doszło 12 listopada. Ola Hübner na torze świętowała ze swoim chłopakiem Mateuszem drugą rocznicę związku. Potem jej chusta zaplątała się w napęd gokarta, łamiąc kręgi szyjne dziewczyny. Jest sparaliżowana. Na jej leczenie potrzebne są pieniądze.

Rodzina jest zaskoczona ogromem wsparcia, jakie dostała od znajomych, sąsiadów i obcych ludzi z całej Polski, którzy w pierwszym tygodniu internetowej zbiórki na rehabilitację Oli przesłali ponad 40 tysięcy złotych.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Miss Studniówki 2018. Najładniejsze dziewczyny z woj. śląskiego [ZDJĘCIA]Śląskie: Najrzadsze imiona dziecięce 2017 [TOP 30]Dzik wtargnął do kościoła i zniszczył figurę JezusaRejestr pedofili i gwałcicieli z woj. śląskiego NAZWISKA I ZDJĘCIAtyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego

Koncerty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!