Pasaż Tesco Pasaż Tesco

Pasaż Tesco

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już 28 listopada odbędzie się bielski Piknik Organizacji Pozarządowych, który zorganizuje Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki. Na odwiedzających czekać będzie blisko 30 podmiotów, które zaprezentują swoją działalność i przygotują moc atrakcji.

Piknik odbędzie się w godzinach 16:00-19:00. Organizatorem Pikniku jest Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki, a przedsięwzięcie jest finansowane przez Gminę Bielsko-Biała. Wydarzenie odbędzie się dzięki gościnności Pasażu Tesco przy ulicy Warszawskiej 180, w Bielsko-Białej, w ramach akcji „Poznaj bliskiego sąsiada”. Podczas wydarzenia zaprezentuje się 30 organizacji działających na terenie Bielska. Wśród nich znajdą się m.in.: Klub Sportowy Live, Stowarzyszenia Centrum Sztuki Kontrast, Stowarzyszenie Vege Inicjatywa, Fundacja Złote Łany, Stowarzyszenie Rescue.

Podczas wydarzenia przewidziano animacje, konkursy, punkty konsultacyjne i wiele wiele innych! W ramach Pikniku zostanie przeprowadzona debata i sonda dotyczące aktywności kulturalnej wśród młodych mieszkańców Bielska-Białej.

Akcje odbędą się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Bielska-Białej. W Pasażu Tesco przy ulicy Warszawskiej 180 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Agnieszką Bednarczyk, pod adresem agnieszka.bednarczyk@strategia.fm

Pasaże Tesco to centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!