Pogoda w Beskidach zachęca do pieszych wędrówek. Warunki na szlakach wręcz idealne - tylko korzystać!

Pogoda w Beskidach piękna [ZDJĘCIA]. Warto skorzystać!

Jak poinformował nas Patryk Pudełko, rzecznik prasowy Grupy Beskidzkiej GOPR - Warunki w Beskidach są wręcz idealne, pogoda sprzyja pieszym wędrówkom. Szlaki są suche, śnieg który spadł kilka dni temu - zalega już tylko w kopule szczytowej na Babiej Górze.

Warto zobaczyć jak prezentują się nasze góry w okresie jesiennym. Pamiętajcie jednak, że do wędrówki trzeba się odpowiednio przygotować - należy spakować ciepłe ubrania do plecaka, w wyższych partiach gór zdarzają się już przymrozki. Dzień już jest bardzo krótki, dlatego może przydać się latarka.

Z regionu

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jacek (gość)

Pogoda piękna ale w dolinach pełne zachmurzenie. Z taką ilością dymu z kominów, śmiem twierdzić, że połowa z nas umrze na raka. Ile bym dał, aby móc się stąd wynieść !! Już nawet lekarze mówią kobietom w ciąży, żeby przypadkiem nie jeździły w Beskidy na weekend.