Policjanci protestują... a ile rzeczywiście zarabiają? [stawki z 2018 roku]

Ciekawiło was kiedyś ile zarabiają policjanci? Sprawdziliśmy to dla was w ramach naszego cyklu "Regionalna Lista Płac". Zarobki podajemy w kwotach netto. Sprawdź zarobki - kliknij w "zobacz galerię".
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

12.10.2018, 22:00

Każdy pracujący ma prawo domagać się wyższych zarobków.Podawanie,ile kto zarabia jest chamskim sposobem napuszczania przez rządzących jednych grup społecznych na drugich ,mówiąc wprost zobaczcie ile mają a jeszcze protestują.Jeszcze trochę, a w Polskę wyjadą brygady Janosików zabierające biednym i dające bogatym bo tylko oni są w stanie rozsądnie wydawać nasze pieniądze ,a nie jakiś aspirant ,strażak lub pielęgniarka .Mamy wszyscy czekać potulnie pod stołem jak w filmie" Goście goście" aż coś skapnie z pańskiego stołu

06.10.2018, 16:24

glina skąd my to znamy: Pałką odnowa.

Tu jest nasz kraj i mamy prawo zmieniać ten kraj na lepszy - tak mówi kasta której się wszystko należy, chcesz więcej zarabiać to wydajniej albo więcej pracuj, a nie okradaj biednego Polskiego nieszczęśliwego społeczeństwa

Twoja walka o godność to okradanie ciężko pracujących Polaków. Większość ludzi nie pracuje w państwowych zakładach i ci jakoś nie wychodzą na ulicę i nie drą ryja, bo niby kto im dołoży do pensji Milicjant ????

06.10.2018, 08:44

Mistrzu PiSowni w języku polskim nie kalecz tak języka ojczystego,bo cię deportują. Uchodźcy znają lepiej język polski niż ty. Wstydź się baranie.

06.10.2018, 08:37

Niech Twój podpis pomyśli zanim coś napisze.Niech policjanci odchodzą z policji,pielęgniarki ze szpitali, nauczyciele ze szkół. Co to za głupia gadka. Tak,Polska to wolny kraj i dlatego Polacy mają prawo do godnego życia,dlatego niektórzy walczą o godność,a nie uciekają za granicę,gdzie muszą żyć u obcych.Tu jest nasz kraj i mamy prawo zmieniać ten kraj na lepszy. Władza została wybrana dla ludzi i nie wolno jej odwracać się od ludzi plecami.

06.10.2018, 08:31

3700 detektyw,tylko,że zapomnieli napisałaś po ilu latach służby,ile nadgodzin rocznie,za które nikt nie płaci

04.10.2018, 15:19

Angela to niech policjant zmieni pracę a nie wymusza na biednym Polskim pracowniku by na nich ich podwyżki i zawyżone płace pracował. Niech idzie robić (jak potrafi uczciwie pracować) tam gdzie jest BHP i gdzie nie ma zagrożenia życia. Polska to wolny kraj nikt policjantów na siłę w Policji przecież nie trzyma. Jest wolny rynek, fachowcy są poszukiwani, jak ktoś jest dobry zarobi 5, 8, czy 10 tys.

Za 2500 narażać życie to cza być jebnięty, więcej w Lidlu płacą

04.10.2018, 07:41

Policjanci nigdy nie mieli przywilejów a jedynie uprawnienia, w zamian za 24 h dyspozycyjność, pracę w piątki, świątki czy niedziel, brak dodatku nocnego czy za pracę w weekendy, oraz konieczność wykonywania swoich zadań z narażeniem życia. Tak drogi kolego cywilu ciebie obowiązuje BHP a policjant jak i strażak musi wejść do płonącego budynku, interweniować mimo wiedzy, że agresor jest uzbrojony itp. I to wszystko za 2500 zł miesięcznie, bo tyle wynosi uposażenie patrolowca.

03.10.2018, 07:51

współczuję ci policjancie miły

03.10.2018, 00:26

D O W N

02.10.2018, 21:43

i na rękę mam 3200 zł

Bo pewno spłacasz pożyczkę zakładową (policyjną:)

Płacisz na związki

Płacisz na PKZP

Płacisz na orkiestrę

Płacisz na dodatkowe ubezpieczenie

Płacisz na dodatkową emeryturę

Płacisz na dodatkową opiekę zdrowotną

Płacisz na .....................

Płacisz na .....................

Płacisz na .....................

Płacisz na .....................

WY tam macie dużo przywieli


Znajomy w państwowej firmie też się chwalił małą wypłatą, do czasu gdy go przycisnąłem to pokazał pasek i prawda wyszła na jaw, że naprawdę zarabia ponad 2x tyle ale ponad połowę mu potrącają na różne składki najwięcej na spłatę pożyczki, bo w budżetówce jak posłowie pracownicy mogą sobie nieoprocentowane pożyczki brać

02.10.2018, 21:31

Dawaj skan rocznego PITu bo po mojemu kłamiesz!!!!

02.10.2018, 21:29

To jest Chańba na miarę Ch
jak obrona ruskich pomników i aresztowania Pana Adama Słomki z KPN przez POlicję = Milicję

Takie są fakty to jest prawda ale dla lewaka czyli POlicjanataMilicjanta nie

02.10.2018, 21:28

NIEPRAWDA!!!! Jestem detektywem i na rękę mam 3200 zł Znów media kłamią

02.10.2018, 21:22

zim nie wszyscy bo niektórzy POlicjanci jeszcze z Patriotów robią przestępców

no i jeszcze Polakom co na nich pracują wsadzają POlicyjne służbowe pały do odbytów

02.10.2018, 21:19

No przecież tu PiSku masz odpowiedz od gliny, jak spadła ilość zdarzeń drogowych,

Im więcej policji tym większa przestępczość

jak tego nie rozumiesz to wyłącz światłą na skrzyżowaniu i zaraz korki się tracą

02.10.2018, 20:57

Tobie zaraz baranie pomnik postawimy,za pisanie hańba przez "ch". Twoja PiSownia to wyczyn stulecia

02.10.2018, 20:53

Hańba pisze się przez samo"h".Ty Polakiem w ogóle jesteś,patrioto od siedmiu boleści.Przynosisz Polsce wstyd Polaku,pisząc z takimi bykami ortograficznymi. Obcokrajowiec,który uczy się przez pół roku polskiego,lepiej pisze po polsku niż Ty.Przynosisz Polsce wstyd. Należy Cię deportować z Polski. Nie potrafiłeś się nawet nauczyć pisać w języku ojczystym. Jak Polak może nie umieć PiSać po polsku?Hańba i podłość.Czy ktoś kto produkuje takie byki ortograficzne jest człowiekiem?

02.10.2018, 20:43

Skoro w sytuacji kiedy jest policja dochodzi do kradzieży,wypadków i pobić,to do ilu kradzieży,wypadków i pobić dochodziłoby gdyby policji nie było w ogóle?Człowieku Ty nie możesz dostać broni do ręki,bo Ty zabijasz własną głupotą,a co dopiero gdyby dać Ci do ręki broń. Łopata Ci wystarczy,a to i tak za duże ryzyko. Ktoś powinien pilnować,żebyś nie walnął się łopatą w ten pusty łeb.

02.10.2018, 13:12

no mistrzu jesteś bystrzak, ciekawe jak długo dumałeś nad tym i czy nadal jesteś przekonany, że w policji wszyscy tylko " suszą kierowców"

02.10.2018, 06:49

dla pał co dają minusy
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,54420,16659734,Policja_pilnuje_pomnikow_kojarzacych_sie_z_17_wrzesnia.html

i co ciule nawet wasza wyborcza o tym pisze

02.10.2018, 06:46

Jeśli człowiek nie potrafi wyprodukować potrzebnych mu dóbr,
a chce z nich korzystać, musi te dobra ukraść.

01.10.2018, 20:42

A znałeś przynajmniej swój rejon, czy nie zdążyłeś ?

01.10.2018, 20:41

Dlaczego teraz w Policji jest tyle wakatów ?, bo Polak woli nic nie robić, niż lepiej zarabiać.

01.10.2018, 12:46

POlicja która broni sowieckich pomników w Polsce