Półmaraton w Wodzisławiu Śląskim. Na starcie dzisiejszego biegu stanęło ok. 250 zawodników, nie tylko z Polski. Biegliście? Kibicowaliście? Zobaczcie biegaczy na zdjęciach!

Półmaraton w Wodzisławiu: Około 250 zawodników na starcie


Półmaraton w Wodzisławiu. Mieszkańcy kibicowali dziś zawodnikom, którzy mimo niesprzyjającej aury stanęli dziś na starcie wodzisławskiego półmaratonu. Uczestnicy - nie tylko mieszkańcy regionu, ale także gości z całego kraju i Ukrainy - mieli do pokonania ponad 21 kilometrów. Trasa wiodła ulicami miasta, przez rynek, a każdy z uczestników do pokonania miał siedem pętli. Półmaraton w Wodzisławiu organizowany jest już od ośmiu lat. Zobaczcie zdjęcia uczestników tegorocznej edycji imprezy.

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    mhl999 (gość)

    tym, którzy biegają ;-) a może nawet lokalnemu biznesowi, bo niekoniecznie wszyscy od razu się spakują i wyjadą ale wpadną na jakiś obiad czy zakupy.