Przebój "All I Want For Christmas Is You" w 20 różnych stylach [wideo] Przebój "All I Want For Christmas Is You" w 20 różnych stylach [wideo]

Przebój "All I Want For Christmas Is You" w 20 różnych stylach [wideo] (© screen YouTube.com)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Święta tuż, tuż. Amerykańska gwiazda Youtube'a Anthony Vincent wykorzystał ten fakt i nagrał jedną z najbardziej znanych piosenek związanych ze świętami w 20 wersjach.

Anthony Vincent ma wielu fanów na YouTubie. Przeróbki piosenek w jego wykonaniu obejrzały grube miliony internautów. Tym razem Vincent, przedstawiający się jako "głos Ten Second Song", wziął na tapetę wielki przebój "All I Want For Christmas Is You", który znamy w wykonaniu Mariah Carey.

Anthony Vincent świąteczny szlagier zaśpiewał w 20 różnych stylach, w liczącym niemal cztery minuty klipie usłyszymy Imagine Dragons, Billy'ego Joela, Nat King Coel'a, Alvina i wiewiórki. Nie zabrakło oczywiście też wykonania Mariah Carey. A Wam która wersja podoba się najbardziej?


Święta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!