Koncert żywej legendy współczesnej muzyki pierwotnie był zaplanowany na 3 listopada. Plany pokrzyżowała jednak infekcja wirusowa muzyka. Oby tym razem nic nie stanęło na przeszkodzie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Lenny Kravitz uważany jest za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów. W swojej muzyce łączy styl i klasę lat 60 i 70 ze współczesnym rockiem i muzyką funk.

Zdobył cztery nagrody Grammy. Jego ostatni album "Black and White America" sprzedał się w ponad 38 milionach egzemplarzy. Artystę oprócz muzyki pasjonuje się filmem i tak pojawił się między innymi w "Precious", "Igrzyskach Śmierci", "Catching Fire" i "The Butler".

Zobacz też: Lenny Kavitz zagra w Polsce drugi koncert! W sierpniu odwiedzi Trójmiasto

W czerwcu br. ukazał się dziesiąty album Kravitza zatytułowany "Strut", z którego pochodzi podbijający już polskie i światowe listy przebojów singiel "The Chamber"

Najnowszy album Lenny'ego to charakterystyczna dla jego dokonań mieszanka rock'n'rolla. Dwanaście utworów na krążku pokazuje jak wielkim i utalentowanym artystą jest Kravitz. Teraz czas, aby sprawdzić ten materiał na żywo.

Jako gość specjalny koncertu wystąpi Gabriel Garzón-Montano.

Lenny Kravitz w Łodzi - bilety

- trybuny- 179 - 229 zł
- GC EE - 330 zł (możliwość wcześniejszego wejścia na teren imprezy)
- GC - 229 zł
- płyta - 169 zł
- niepełnosprawni - 169 zł

Bilety dostępne są na stronie eventim.pl oraz livenation.pl


Koncerty w Polsce

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!