Pszów pożar piwnicy przy ul. Księcia Witolda: Czy to było podpalenie?

Pszów pożar piwnicy przy ul. Księcia Witolda: Czy to było podpalenie? (© ARC.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pszów pożar piwnicy przy ul. Księcia Witolda: Czy to było podpalenie? Tak przypuszczają miejscowi strażacy. W wyniku pożaru spaliły się materiały składowane w piwnicy. Zdarzenie miało miejsce w sobotę, 6 grudnia ok. godz. 15.40.

Pszów pożar piwnicy przy ul. Księcia Witolda: Czy to było podpalenie?Przez ponad 4 godziny w Pszowie przy ul. Księcia Witolda walczyli z pożarem i jego skutkami miejscowi strażacy. Nieustalony sprawca prawdopodobnie podpalił materiały składowane w piwnicy bdynku wielorodzinnego. Ogień dosyć szybko ugaszono, ale najwięcej roboty strażacy mieli z... wypompowywaniem wody. W wyniku pożaru uszkodziło się główne przyłącze wodociągowe i woda zalewała piwnicę - rozlała się do pomieszczenia na wysokość pół metra. Oprócz ugaszenia pożaru i wypompowywania wody strażacy dokonali się też pomiaru stężenia tlenku węgla w całym budynku i przewietrzyli klatkę.
W akcji brało udział łącznie 16 strażaków, czyli 5 zastępów. Działania trwały od godz. 15.40 do 19.50.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    gościnna (gość)

    to te ćpuny co siedza i sie grzeja w klatce.piwnice non stop albo opalone albo osrane.gdyby ludzie sie ich by nie bali to by tak nie było!