Tysiące fanów bawią się na koncercie Quebonafide w Rybniku. Kapitalną atmosferę zbudował wcześniej Grubson. Na kampusie przy Rudzkiej morze ludzi! Fantastyczna majówka 2018 w Rybniku!

Quebonafide w Rybniku na Majówce. Grubson rozgrzał fanów. Szaleństwo pod sceną!Dziś, 2 maja w Rybniku rządzi Hip Hop. Świetną atmosferę zbudował rybnicki raper Grubson. Trwa koncert Quebonafide! Morze publiczności szaleje na kampusie, gdzie trwa muzyczna majówka w Rybniku!


Rozrywka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

LIDER (gość)

Policja i służby miejskie miały gdzieś chodzenie po całej jezdni pomiędzy Rynek-kampus. Jak na razie nikomu nic się nie stało, dopóki pijani kierowcy nie powsiadają za kółka. Powodzenia

LIDER (gość)

Wszystko spoko ochrona itp. Ale dzieci wiek 12-16 lat z fajkami i alkoholem lekka przesada gdzie policja, jest po 22 dzieci do lat 18 gdzie mają opiekunów tragedia