Kadr z filmu "Info the wild" Kadr z filmu "Info the wild"

(© mat. pras.)

Wolisz leżeć pod palmą z drinkiem, zwiedzać jaskinie, przemierzać górzyste tereny czy szukać taniej uciechy w egzotycznym kraju? A może lubisz długie, nastrojowe podróże "na stopa" albo zorganizowane wycieczki z błyskiem fleszy?

Większość z nas lubi podróżować, szczególnie na urlop lub wakacje. Kojarzy nam się to z oderwaniem od codziennych trosk i stresu, przygodami, nowymi znajomościami i ciekawymi wrażeniami. Pierwsze skojarzenie to wziąć szczelnie wypełniony plecak, odpowiednio się ubrać i kupić bilet. To jednak wcale nie jest takie oczywiste...

Jednak ilu turystów i różnych rodzajów osobowości, tyle wersji spędzania wolnego czasu na wyjeździe. Niektórzy marzą o stereotypowym wyjeździe do mniej lub bardziej egzotycznego kraju z wylegiwaniem się na leżaku z drinkiem w dłoni. Inni wolą wyprawę o charakterze bardziej wyczynowym, np. wspinanie się po górach lub turystykę rowerową. Jeszcze inni czekają tylko na wielkie imprezy, w tym muzyczne festiwale, na których można by spędzić pół tygodnia. Z kolei są podróżnicy, którzy nie wyobrażają sobie, jak w trakcie wycieczki nie można zrobić tysiąca zdjęć siebie, innych osób i konkretnego zabytku z każdej możliwej strony.

Sprawdź quiz: Jakim jesteś typem podróżnika?Odpowiedź wiele może powiedzieć o Twoich priorytetach życiowych, charakterze czy sposobach na spędzanie wolnego czasu.

Na luzie

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

KRZYSZTOF (gość)

lubie strzelić jakiś ostry szczyt gdzie są łańcuchy i klamry,po skałach bo takie pagórki jak Bieszczady lub Góry Stołowe są dla cienkich bolków.Pamiętam jak chciałem strzelić Mont Blanca idąc w rakach i prawie mi sie udało,było blisko ale nastąpiło załamanie pogody.Ogólnie lubię chodzić i lubię sie zmęczyć.