Rada Miasta w Radlinie ma nową przewodniczącą. To Gabriela Chromik. Jej zastępcą będzie Piotr Hetman.

Rada Miasta w Radlinie: Przewodniczącą została Gabriela ChromikDzisiaj w Radlinie spotkała się nowa Rada Miasta. Radni wybrali nową przewodniczącą. Została nią Gabriela Chromik, radna komitetu Radlin Naszym Domem. Zastąpi na tym stanowisku dotychczasowego, długoletniego
przewodniczącego rady, Jacka Sobika, który nie zdecydował się na udział wwyborach.

Gabriela Chromik to była nauczycielka, laureatka Wyróżnienia Burmistrza Radlina „Quality” i absolwentka Polsko-Amerykańskiej Szkoły Liderów. Od lat związana z wieloma organizacjami pozarządowymi, m.in. Stowarzyszeniem Kobiet Aktywnych w Radlinie, Radlińskim Towarzystwem Kulturalnym, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS z Rybnika, Dress for Success Poland i innymi. Organizatorka "Białych Niedziel" czyli akcji na rzecz profilaktyki zdrowotnej oraz Radlińskiego Festiwalu Organizacji Pozarządowych.

Radni wybrali również wiceprzewodniczącego - został nim Piotr Hetman (Radlin Naszym Domem), działacz Radlińskiego Towarzystwa Kulturalnego i Klubu Honorowych Dawców Krwi z Radlina.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Wybory samorządowe

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!