Kilka miesięcy temu serwis praca.gratka.pl zlecił badania nad nową usługą na rynku pracy. Zatrudniono najlepszych naukowców i badaczy, którzy pod okiem Profesora, opracowali innowacyjną usługę Wynajem Kandyduchów. Brzmi strasznie? Nic bardziej mylnego!

Kandychuchy to wierne kopie ludzi specjalnie szkolone do tego, aby zastąpi nas w trudnych i często stresujących procesach poszukiwania pracy. Nowatorska metoda dostrajania Kandyducha, którą wynalazł Profesor pozwala na zachowanie wiernej kopii nas samych.

Efekt? My leżymy na działce lub oglądamy ulubiony serial - nasz Kandyduch szuka dla nas pracy!
Prawdziwa rewelacja. Po więcej informacji oraz materiały video ze szkoleń Kandyduchów odsyłamy na stronę www.kandyduchy.pl

Czytaj także

    Komentarze (4)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    dział kadr (gość)

    pewne rzeczy są niezastąpione, jak można zatrudnić kogoś nie rozmawiając z nim, jak komuś sie nie chce szukać to i nie chce pracować, a na wyższe stanowiska szukają pracy innym (np dyrektorom którzy nie mają czasu) head hunters,