Rise Against wystąpi w Warszawie

Rise Against wystąpi w Warszawie (© mat. prasowe )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Amerykanie przyjadą do Polski na jeden koncert, zagrają 10 czerwca 2015 roku na warszawskim Torwarze.

Rise Against - 10.06.2015
Warszawa, Torwar


Płyta powstawała od stycznia do marca 2014 roku przy współpracy z dwójką producentów – Billem Stevensonem i Jasonem Livermorem. Jak przekonują muzycy, różni się ona od wcześniejszych albumów zespołu.

- Nie doceniałem, czym są piosenki Rise Against, jakie są ich słowa i że mają moc, która może zabrać każdego w najbardziej ciemne miejsce – wyjaśnia Tim McIlarth.

Popularność Rise Against rosła wraz z każdą kolejną produkcją. Wydany w 2006 roku czwarty album "The Sufferer and the Witness" zajął 10. pozycję na liście najlepiej sprzedających się płyt magazynu Billlboard. Kilka utworów z tej płyty zostało wykorzystanych w kultowych grach komputerowych (Need For Speed: Underground 2, FlatOut 2, MX vs ATV Unleashed czy Burnout 3: Takedown).

- Cieszymy się, że mogliśmy ich zaprosić do Polski. Bardzo zależało nam na koncercie zespołu, który jest jednym z najlepszych w swoim gatunku – podkreśla Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która będzie organizatorem show w warszawskiej hali Torwar.

Zanim jednak Rise Against przyjedzie do Polski uda się w trasę koncertową z Linkin Park. W ramach "The Hunting Party Tour" oba zespoły zagrają łącznie 19 koncertów w Ameryce Północnej

Rise Against - bilety

Koncert Rise Against odbędzie się 10 czerwca 2015 roku. Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: imprezyprestige.com, eventim.pl, ebilet.pl, a także w salonach Empik na terenie całego kraju.

Do 24 grudnia bilety będzie można nabywać w promocyjnych cenach o 20 złotych taniej.

Ceny biletów:
- golden circle - 240 zł (do 24 grudnia - 20 zł)
- płyta - 195 (do 24 grudnia - 20 zł)
- trybuny - 165 zł (do 24 grudnia - 20 zł)

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!