Rodzina 1000 plus - PiS pracuje nad nowym programem wsparcia dla rodzin [tysiąc PLUS]. Zastąpi 500+?

Rodzina 1000 plus - to nowy program wsparcia dla rodzin nad którym pracuje Prawo i Sprawiedliwość. Ma on być korektą dotychczasowego 500+ . W ocenie posła PiS, Janusza Szewczaka - "To bardzo dobry pomysł. Trzeba wspierać polskie rodziny". Czytaj więcej o projekcie "tysiąc PLUS" - kliknij powyżej w "zobacz galerię".

TK

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.08.2018, 15:34

Żłobek? Powodzenia. W tym durnym kraju już matki w ciąży zapisują dzieci, które jeszcze nie przyszły na świat, dostać się trudniej niż na Harvard. Jak kobieta trafi na wymarzoną ofertę pracy, a pracodawca wybierze nagle właśnie ją, to ot tak sobie dziecka do żłobka nie odda. Ale co tam, lepiej dać nierobom pińcetplus na wódę, zamiast pomóc tym, którzy chcieliby pracować.

09.08.2018, 12:27

Glupis ty pisie. Oj głupis. Daj im ale dopiero jak odejdą od urny hehehe bo chdze na wybory i wiem kto na nie chodzi hahaha

09.08.2018, 12:26

Pierwsze słyszę że BEZROBOTNE MAJĄ PIERWSZEŃSTWO DO ŻŁOBKA. Jak się składa wniosek do żłobka to trzeba mieć zaświadczenie z pracy, że się pracuje i nie przebywa się na urlopach: macierzyńskim, rodzicielskim , wychowawczym. Tak jest w Mikołowie.

09.08.2018, 07:22

Masz rację, nie sortowali. Dla PO wszystkie były gorsze.

08.08.2018, 21:58

Żona chciała wrócić do pracy po urodzeniu dziecka i po urlopie macierzyńskim. Niestety, w żłobku usłyszeliśmy, że pierwszeństwo mają... osoby BEZROBOTNE, więc nic z tego, musi zostać w domu. Powiedzcie, czy ten kraj i rząd są jakieś pi_er_dzielnięte?!? Rozdają lekką ręką kasę nierobom, a ludzie, którzy CHCĄ iść do pracy, same zarabiać i płacić podatki, NIE MOGĄ?!? CO ZA OSZOŁOMY RZĄDZĄ TĄ POLSKĄ??? Rafalska, zamiast rozdawać, mogłaby właśnie zająć się organizacją miejsc w żłobkach, dofinansowaniem leczenia i szczepień (sama szczepionka na meningokoki - ok. 500 zł, na ospę - 200 zł) czy jakichś obiadów w szkołach! NIGDY WIĘCEJ PIS!!!

08.08.2018, 21:08

a nieudolni + kiedy ??? bo widzę że idzie w kierunku- dajcie wszystko bo się należy. Czyli przedsiębiorczość, zaradność przestała byc potrzebna za pisu

08.08.2018, 15:58

500 wystarczy ! nie bede zapierniczał na patole !

08.08.2018, 12:28

a gejów to kiedy w końcu docenicie i dacie nam dzieci na wychowanie?

08.08.2018, 11:48

Nie życzę sobie pracowników PIS na Wysoce.

08.08.2018, 10:08

Nie piszcie bzdur zasłyszanych w maglu. Niema żadnych prac nad takim projektem. Zmieńcie swoje logo na "chorzowski magiel". Byle ktoś coś tam powie, a wy z tego robicie fakt.

07.08.2018, 22:05

Ty głupi knurze wruci to przez u z kreska ó

07.08.2018, 21:28

nie na PO zagłosuje hehe :)oni już nie wygrają nie mają szans ludzie zmądrzeli przeszłość

07.08.2018, 19:53

To jest już za dużo!! może coś dla emerytów lub górników którym odebrano deputaty węglowe przy przejściu na emeryturę !! dla matek które urodziły dwoje dzieci co to im się nie należy gdzie sprawiedliwość !!!

07.08.2018, 18:28

Nigdy nic dobrego nie wynikło w pomysłów rządu.Tylko męczarnie i mydlenie oczu. Rasa jest wolna i ma prawo robić co chce bez ucisku i nacisku. Papierki z cyferkami i monety to tylko zło konieczne. Już raz był nacisk po wojnie na małżeństwo i skutek z tego patologia i nie chciane związki. Teraz człowiek stał się bydłem hodowlanym do robienia interesów i odwracania od wiary. Pogoń za banknotem spowoduje że zasmrodzimy atmosferę i środowisko by później usłyszeć podczas kataklizmów w mediach: to była pomyłka i trzeba było odbudowywać środowisko. Im więcej obywateli tym większe owoce z żerowania na nich. Rzuca się problemy na ludzi i patrzy jak je rozwiązują w męczarniach, okłamywani i oddalani od prawdy traktowani są jak własność zmanipulowani na cudze zachcianki. od dziecka człowiek jest tresowany by być poddanym cudzej woli i niszczeniu środowiska aż wymknie się to spod kontroli i zniszczy świat

07.08.2018, 16:43

Wyć to bedziesz ty,już niedługo,jak ludzie którzy jeszcze mają coś w głowie wyjadą i zostaną sami z tym socjalnym g@wnem pod kopułą. Nawet ten przemycajacy benzynę ma wiecej w głowie niż roszczeniowi socjale z IQ amebiego pdrzędnego g@wna. I BEDZIE WYCIE, SZCZAW I MIRABELKI ,ZNAKOMICIE,A TO SAMI ZOBACZYCIE HAHAHAHAHAHA. JAK DLA WAS STARCZY. HAHAHAHAHAHA

07.08.2018, 16:37

Rząd nie ma swoich pieniędzy. On rozdaje nasze. A konkretnie za nasz własny hajs chce sobie kupić głosy w kolejnych wyborach. Podłe i cwane.
Żeby dać komuś 1000,-, komuś innemu trzeba zabrać, podwyższyć podatki, opłaty itp. Tylko naiwni sądzą, że jest inaczej.
Te długi, które teraz generuje PIS będą spłacać wnuki naszych wnuków. Więc 2x pomyślcie zanim na nich zagłosujecie.

07.08.2018, 15:18

Jo stawiom na PIS mom 7 bajtli i co i kto bogatemu zabroni.

07.08.2018, 15:16

Godol mi Ujek ze Reichu ze juz Polacy nie zbierajom jak niewolnicy schyleni po 12 godzin na polu u Bauera niemieckich truskawek ,winogron ,szparagi gnijom bo nie mo kto zbierac.Goscie od frau makreli nie przyplyneli do germani pracowac i kto tu winnyPIS???

07.08.2018, 14:58

Slychac wycie ZNAKOMICIE!!!!! Da sie ? oczywiscie wystarczylo NIEKRASC!!!!!
PIS PIS I
Do renty wypadkowej od trzech miesiecy otrzymuje 257 zlotych wiecej.Mam 61lat jestem po wypadku przy pracy z winy zakladu pracy od 1984roku na rencie inwalidzkiej.Zadna ale to zadna partia tak stanowczo nie zaczela sie brac za zlodzieji BRAWO PIS!!! Razu pewnego za po podwyzszono mi rente o CALE 20zl.A teraz mam o 257zl kazdego miesiaca wiecej na koncie i co?Mam plakac za po i sld (specjalnie z malej litery 9 SLYCHAC WYYYYYCCCIIIEEE ZNAKOMICIEEEEE!!!!!!! TYLKO PIS PIS PIS PIS PIS

07.08.2018, 14:00

Może wprowadźmy jeszcze głupszą podziałkę, dzieci:
- do 3 kg (dej mnie 500)
- między 3 a 4 kg (dej mnie 600)
- między 4 a 5 kg (dej mnie 700)
- powyżej 5 kg - okaz dobrobytu, mały, a ciężki jak poseł Jarek (BONUS dej mnie 1000 zł)

Ten program w ogóle powinien się nazywać "Dej mnie" :D

07.08.2018, 13:51

Uogólniasz trochę. Nie wszyscy jak to nazwałeś PiSowcy, zbyt chętnie poruszają tematy polityczne bo... bo tak jak Ty ludzie zaczynają się dziwnie denerwować... Albo spokojnie i merytorycznie, albo nie mamy o czym rozmawiać. Gwarantuję Ci, że można normalnie pogadać. Pozdrawiam

07.08.2018, 13:47

Rewelacje super expresu zostały dziś zdementowane... Więc nie ekscytujcie się tu za bardzo. Swoją drogą zauważcie jak ŁATWO ŁYKAMY INFORMACJE PRZEKAZYWANE W MEDIACH... CZAS NA REPOLONIZACJE MEDIÓW.

07.08.2018, 13:29

Bo ta PISOWSKA partia chce zrobić to samo co w serialu "Opowieść Podręcznej" a TAKIEGO WAŁA. Dlatego PISTV nie puszcza tego filmu na swojej telewizji.

07.08.2018, 13:11

Przynajmniej nie sortowali dzieci na lepsze i gorsze.

07.08.2018, 13:04

Ona mówiła o zwykłych obywatelach, a nie o nadzwyczajnej kaście (czyt. politycy i sędziowie).