Rozbierał się przed dziećmi wracającymi ze szkoły. 47-latek z Bytomia zatrzymany

Rybniccy policjanci zatrzymali 47-latka z Bytomia, który na ulicach powiatu wodzisławskiego, Rybnika i wielu innych miast na Śląsku obnażał się przed dziećmi. Mężczyzna został odizolowany. Grożą mu trzy lata więzienia.

Sprawa rozpoczęła się od zdarzenia do którego doszło jakiś czas temu w Rybniku. Przed wracającą ze szkoły 12-letnią dziewczynką obnażył się dorosły mężczyzna.

Dziewczyna była w szoku, uciekła i o całej sprawie opowiedziała rodzicom, którzy z kolei zawiadomili o sprawie policjantów.

- Okazało się, że wcześniej do takich zdarzeń doszło również w powiecie wodzisławskim. Śledczy szybko powiązali ze sobą te sprawy. Rybniccy kryminalni wykonali szereg ustaleń i wytypowali podejrzanego. Mężczyzna został zatrzymany w swoim domu. Był to 47-letni mieszkaniec Bytomia - mówi sierż. sztab. Dariusz Jaroszewski z rybnickiej policji.

Podczas przesłuchania przyznał, że obnażał się również w innych miastach na Śląsku. Bytomianin usłyszał już prokuratorski zarzut, za który grożą mu 3 lata więzienia.

Na chwilę obecną mężczyzna jest odizolowany. Śledczy prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Więcej na temat:

Komentarze

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:

Powiązane