Rydułtowskie Centrum Kultury: W weekend w kinie Feniks będzie można zobaczyć dwa filmy: "Pudłkaki" i "Furię".

Rydułtowskie Centrum Kultury: Wybierz się do kinaOd dzisiaj do niedzieli o godz. 17 będzie można zobaczyć "Pudłaki" w 3D. To film animowany w którym mały, osierocony chłopiec, wychowany przez pudełkowych trolów, próbuje uratować przyjaciół od nikczemnego niszczyciela szkodników. Bilety w cenie 14 zł (ulgowy) i 16 zł (normalny).

Natomiast o godz. 19 wyświetlana będzie "Furia". To historia amerykańskich czołgistów, którzy pod koniec II wojny światowej wyruszają z zamiarem przerwania linii frontu w nazistowskich Niemczech. Bilety w cenie 12 zł (ulgowy) i 14 zł (normalny).

Bilety na seanse filmowe do nabycia w sekretariacie RCK od poniedziałku do piątku w godz. 9 -17 lub na godzinę przed seansem w kasie kina. Telefoniczna rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 32 45 77 006. Zarezerwowane bilety należy odbierać najpóźniej 30 min. przed seansem.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!