Zapisz się do kółka hafciarskiego "Igła z nitką" przy rydułtowskiej bibliotece. Jego uczestnicy potrafią tworzyć piękne prace. Zobaczcie zdjęcia.

Koło hafciarskie działa przy rydułtowskiej bibliotece już od 7 lat. Przez ten czas powstało wiele prac: obrazy, kartki itp. Uczestnicy kółka spotykają się co drugi wtorek o godzinie 10.

- Na spotkaniach pokazujemy, co wykonaliśmy w domu , doradzamy sobie nawzajem. Także na naszych spotkaniach haftujemy (co jest pokazane na zdjęciach), jest to tylko część prac pań z naszego kółka. Haftują nie tylko kobiety, ostatnio poznałam pana, który to świetnie robi, jestem pełna podziwu dla niego. Teraz pan Zbigniew haftuje obraz Moneta „Pole Tulipanów”. Całość tego obrazu będzie w 92 odcieniach. Jak widać nie tylko panie haftują: jest to pasja i hobby dla każdego dzieci, kobiet, mężczyzn. My ze swej strony zapraszamy wszystkich chętnych do naszego kółka - mówią uczestnicy kółka.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!