Na tą wiadomość czekało już wielu fanów białego szaleństwa. W Beskidach ruszył pierwszy wyciąg narciarski!

Śnieg w górach. Pierwszy wyciąg w Beskidach już działa!

Sezon narciarski rozpoczęty! Ruszył wyciąg "Bartuś". Zapowiada się nam zatem pierwszy, narciarski weekend w tym sezonie. Trwa również naśnieżanie wyciągu Biały Krzyż. O uruchomieniu kolejnych wyciągów będziemy informować na bieżąco.

W ub. roku na Białym Krzyży pierwsi narciarze pojawili się pod koniec listopada. W ostatnią sobotę listopada 2013 roku było oficjalne otwarcie sezonu. Teraz na oficjalne otwarcie trzeba będzie jeszcze poczekać. Prognozy dla narciarzy nie są zbyt optymistyczne. Wynika z nich, że w Szczyrku należy spodziewać się raczej opadów deszczu i temperatury w okolicach 0 lub -1 stopnia Celsjusza.

Pilsko

Śniegu w Korbielowie niewiele, niektóre stoki są już naśnieżane, ale musiałoby być jeszcze z minimum 10 dni z większym mrozem, żeby Ośrodek Pilsko w Korbielowie mógł ruszyć. Zobacz film nakręcony w piątek 28 listopada pod Pilskim:


Stacja narciarska Zwardoń SKI - Widok z kamerki:


Wyciągi wciąż są naśnieżane, za to w górnych partoach gór narciarzy nie brakuje! W galerii powyżej w galerii prezentujemy zdjęcia wykonane spod Scgroniska Hali Rysiance w Beskidzie Żywieckim.


Ile jest śniegu w górach? Zobacz zdjęcia sprzed kilku dni - KLIKNIJ!


Wybieracie się w ten weekend na narty? Czekamy na Wasze zdjęcia!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!