To już pewne: w nowym filmie o Jamesie Bondzie zobaczymy m. in. Monicę Bellucci, Andrew Scotta i Christophera Waltza. Bonda zagra oczywiście Daniel Craig. Premiera w listopadzie przyszłego roku.

Oprócz nowych postaci w najnowszym filmie o Bondzie pojawią się także dobrze znani publiczności: Ben Whishaw (jako Q), Naomi Harris (jako Moneypenny) czy Ralph Fiennes (jako M). Wspomniana już Monica Bellucci zagra postać o imieniu Lucia Sciarra, natomiast Chritopher Waltz (dobrze znany z filmów Quentina Tarantino) zagra Oberhausera. W rolę bondowskiej femme fatale wcieli się Lee Seydoux.

To już 24 film z serii o Bondzie. Reżyser Sam Mendes zdradził podczas specjalnej konferencji prasowej, że tytuł "Spectre" odnosi się do organizacji terrorystycznej, z którą będzie się musiał zmierzyć James Bond. Ujawnił również, jakim autem będzie jeździł agent Jej Królewskiej Mości. Będzie to Aston Martin DB10. Zdjęcia będą kręcone w Londynie, Rzymie, Meksyku oraz w austriackich Alpach. Premiera 6 listopada 2015 roku.

Filmy

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wolak (gość)

Ale co tam w polityce
jakość cichutko, wiarę tracę w dziennikarzy, olali towarzystwo czy co?