Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim

(© arc)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. przypomina, że niektóre z wniosków można przesyłać do urzędu za pomocą internetu. Bez konieczności wychodzenia z domu.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. informuje, że jeśli chcesz złożyć wniosek do urzędu możesz zrobić to drogą elektroniczną i nie musisz dysponować płatnym podpisem elektronicznym.

Jeśli nie posiadasz podpisu elektronicznego, możesz uzyskać w Starostwie Powiatowym nieodpłatnie podpis elektroniczny CC SEKAP lub założyć profil zaufany na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej ePUAP.

Dzięki temu klient ma możliwość elektronicznego składania wniosków poprzez Platformę e-Usług Publicznych SEKAP. W celu skorzystania z usługi klient Starostwa powinien zalogować się na platformie, wybrać odpowiednią usługę z katalogu, zapoznać się z kartą opisu usługi, wypełnić elektroniczny formularz, podpisać go podpisem kwalifikowanym, podpisem CC SEKAP lub profilem zaufanym ePUAP i wysłać do urzędu.

Obecnie nasz urząd udostępnia około 100 różnego rodzaju usług w różnych kategoriach, m.in. komunikacji, spraw obywatelskich, geodezji, architektury, ochrony środowiska i wielu innych.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!