Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl.: Wniosek złóż przez internet

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. przypomina, że niektóre z wniosków można przesyłać do urzędu za pomocą internetu. Bez konieczności wychodzenia z domu.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© arc)

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. informuje, że jeśli chcesz złożyć wniosek do urzędu możesz zrobić to drogą elektroniczną i nie musisz dysponować płatnym podpisem elektronicznym.

Jeśli nie posiadasz podpisu elektronicznego, możesz uzyskać w Starostwie Powiatowym nieodpłatnie podpis elektroniczny CC SEKAP lub założyć profil zaufany na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej ePUAP.

Dzięki temu klient ma możliwość elektronicznego składania wniosków poprzez Platformę e-Usług Publicznych SEKAP. W celu skorzystania z usługi klient Starostwa powinien zalogować się na platformie, wybrać odpowiednią usługę z katalogu, zapoznać się z kartą opisu usługi, wypełnić elektroniczny formularz, podpisać go podpisem kwalifikowanym, podpisem CC SEKAP lub profilem zaufanym ePUAP i wysłać do urzędu.

Obecnie nasz urząd udostępnia około 100 różnego rodzaju usług w różnych kategoriach, m.in. komunikacji, spraw obywatelskich, geodezji, architektury, ochrony środowiska i wielu innych.
∨ Czytaj dalej

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię