Przebudzenie Przebudzenie

(© Okładka książki)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Są autorzy, którzy tworzą nie tylko książki. Tworzą swego rodzaju kulturę. Skupiają wokół siebie fanów, którzy są łasi na wszystko, co związane z dziełami ulubionego pisarza. Czy to już kingomania?

Tak właśnie powstała potteromania i cała kultura skupiona wokół książek J.K. Rowling. Ale Rowling nie jest wyjątkiem. Literatura zna więcej takich przypadków: J.R.R. Tolkien, Andrzej Sapkowski i... Stephen King. Nie przez przypadek dzisiaj nawiązujemy do Kinga.

13 listopada ukazała się nowa powieść pisarza, którego już dawno mianowano królem grozy. Takiej promocji powieści niejeden z polskich autorów mógłby tylko pozazdrościć. Limitowana edycja kalendarzy, napoje energetyczne z grafiką nawiązującą do okładki książki, a nawet interaktywna okładka uruchamiana aplikacją Actable (użytkownicy smartfonów z systemem iOS i Android zeskanowując za pomocą aplikacji okładkę mogą przenieść się do niezwykłego świata powieści) - to wszystko dla fanów Kinga.

Jest już nawet zwiastun książki.Powieść "Przebudzenie" ukazała się 13 listopada. Jest do kupienia w księgarniach w cenie 42 złotych.

Książki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!