Supermodel International 2018 [ZDJĘCIA]. Polka została wicemiss w międzynarodowym konkursie piękności

Natalia Kowalczyk – reprezentantka Polski w tegorocznej edycji konkursu SUPERMODEL INTERNATIONAL, zdobyła tytuł 3 WICEMISS SUPERMODEL INTERNATIONAL 2018. Natalia otrzymała również od JURY konkursu tytuł komplementarny BEST FACE 2018! Finał tegorocznej edycji konkursu został zorganizowany w stolicy Tajlandii – Bangkoku.

Natalia Kowalczyk urodziła się i mieszka w Warszawie. Zakończyła właśnie studia na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale „stosunków międzynarodowych” i już w planach ma pomysł na podjęcie kolejnego kierunku – „public relations i marketing medialny”. Jest również stypendystką Universitat Autonoma de Barcelona. Swoją przygodę z konkursami piękności rozpoczęła od startu w Miss Mazowsza i dzięki niemu trafiła do finału MISS POLSKI 2017, gdzie zdobyła tytuł 4 WICEMISS i MISS FOTO.

Natalia wolny czas najchętniej spędza w gronie najbliższych oraz uczestnicząc w akcjach edukacyjno – charytatywnych. Lubi nowe wyzwania pozwalające poszerzać własne horyzonty, dlatego uwielbia wszelkie zmiany i podróże.

SUPERMODEL CONTINENTAL 2018 Zwyciężczynie

Supermodel of Asia Pacific - Thailand
Supermodel of Europe - Finland
Supermodel of Africa - South Africa
Supermodel of Americas - Puerto Rico

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Więcej na temat:

Komentarze

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane