Symfoniczne poniedziałki w Wodzisławiu Śl.

Symfoniczne poniedziałki w Wodzisławiu Śl. (© arc)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Symfoniczne poniedziałki w Wodzisławiu Śl.: Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza mieszkańców na kolejny koncert z cyklu “Symfoniczne Poniedziałki”, realizowany w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.

Symfoniczne poniedziałki w Wodzisławiu Śl.: Wybierz się na koncertPodczas koncertu, który odbędzie się dzisiaj (24 listopada) o godz. 18 w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Płk Kubsza 2, wystąpi Chór Kameralny AD LIBITUM pod dyrekcją dr hab. Izabeli Zieleckiej-Panek. Program wypełnią piosenki z przedwojennych filmów.

„Symfoniczne Poniedziałki” stanowią cykl koncertów organizowanych przez Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku w każdy ostatni poniedziałek miesiąca (z wyjątkiem miesięcy wakacyjnych).

Wstęp jest bezpłatny.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!