Tragicznie zakończyła się przejażdżka rowerowa 43-letniej kobiety i jej 52-letniego męża, w których uderzyło osobowe audi. - Do wypadku doszło na ulicy 1 Maja.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tragicznie zakończyła się przejażdżka rowerowa 43-letniej kobiety i jej 52-letniego męża, w których uderzyło osobowe audi.

- Do wypadku doszło na ulicy 1 Maja. Kobieta zginęła w wyniku odniesionych obrażeń, a mężczyzna trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - poinformowali wczoraj policjanci. Do wypadku doszło, gdy 23-letni kierowca audi gwałtownie zjechał na przeciwny pas ruchu.

- Chciał w ten sposób uniknąć zderzenia z volkswagenem golfem, wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej. Niestety, uderzył w nadjeżdżających z przeciwka rowerzystów - wyjaśniają wodzisławscy policjanci.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!