Szkoła Podstawowa nr 21 w Wodzisławiu Śl.: Biathloniści rywalizowali w Żorach [ZDJĘCIA]

AREK
Młodzi biathloniści z Wodzisławia Śl. mają za sobą pierwsze udane starty
Młodzi biathloniści z Wodzisławia Śl. mają za sobą pierwsze udane starty SP 21 w Wodzisławiu Śl.
Szkoła Podstawowa nr 21 w Wodzisławiu Śl.: Początek roku szkolnego to kolejne wyzwania dla młodych biathlonistów z naszego miasta. Za sobą mają występy w Żorach, gdzie odbyły się zawody z cyklu „Biathlon dla każdego”.

Szkoła Podstawowa nr 21 w Wodzisławiu Śl.: Biathloniści rywalizowali w Żorach

Na zawodach w Żorach nie zabrakło uczniów klas sportowych z SP 21, gdzie na co dzień szlifują swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie. Co ciekawe, w drużynie występuje również syn wielkiego mistrza Tomasza Sikory - Bartek.

Pierwszy start młodych sportowców z naszego miasta w roku szkolnym 2016/2017 już przyniósł sukcesy.
W kategorii dziewcząt dla klas I- III, na 6 pozycji uplasowała się Wiktoria Piszczek, Milena Markiewka była 10, a Martyna Oczadły 13.

Klasyfikacja w kategorii chłopców dla klas I-III kształtowała się następująco: 9 miejsce zajął Paweł Kozielski, 13 Brachmański Paweł, 15 Jurczyk Patryk, 16 Herok Bartosz, 18 Łazarczyk Piotr, 20 Sitko Dawid, 22 Dawid Koczy, a 23 Szymon Mężyk.

Chłopcy bardzo mocno zasilili również szeregi w swojej kategorii dla klas IV-VI. Zdobyte przez nich miejsca to: