Te osoby mogą stracić świadczenie 500 plus - warto sprawdzić! [LISTA]

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zapowiedziało uszczelnienie programu 500 plus. Sprawdź, kiedy możesz stracić 500 plus. Kliknij powyżej w "zobacz galerię".

S

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

25.05.2018, 12:45

Socjalistyczne ( a raczej narodowosocjalistyczne) pisowskie "świadczenie 500+" powinno być wypłacane jedynie osobom PRACUJĄCYM, wyeliminowałoby to częściowo patologię żyjącą z produkcji dzieci (przyszłego elektoratu pisuarów). Najprościej dać moje pieniądze z podatków niepracującej patologii niech się dalej rozmnaża i wyciąga łapę po więcej.

24.05.2018, 21:37

Wszyscy człeku płacą podatki

24.05.2018, 08:44

Tak to prawda biorą nawet ludzie którzy pławią się w luksusach !a my podatnicy zapier....my na wszystkich ! to rozbój w biały dzień.!!!!+

23.05.2018, 11:22

nie wrzucaj wszystkich do jednego worka

22.05.2018, 21:57

Co za yebnienty wypisuje te dyrdymały pod zdjęciami?

22.05.2018, 20:58

Nie wszystkie też mam dzieci i nie pracuje ale od państwa ani grosza nie wzięłam poprostu mam zaradnego męża ale nie pluj jadem ok

22.05.2018, 15:05

Pisowski reżim jeżeli już tak bardzo chce pomagać rodzinom to niech NIE DAJE IM PIENIĘDZY! tylko towary, odzież, żywność, podręczniki dla dzieci.

22.05.2018, 15:04

Socjalistyczne ( a raczej narodowosocjalistyczne) pisowskie "świadczenie 500+" powinno być wypłacane jedynie osobom PRACUJĄCYM, wyeliminowałoby to częściowo patologię żyjącą z produkcji dzieci (przyszłego elektoratu pisuarów). Najprościej dać moje pieniądze z podatków niepracującej patologii niech się dalej rozmnaża i wyciąga łapę po więcej.

21.05.2018, 21:37

Wole,zeby 1000 zlotych na dziecko poszlo,nawet w najgorszej pijackiej rodzinie,niz zeby to bydlo i cholota ,co mowi,ze za 6 tysiecy tylko zlodziej pracuje albo idiota ukradlo 50 groszy.Tacy niby rozgarnieci,a jak krasc sie nie da,to jakos dziwnie juz im interesy nie ida.Bardzo dobrze.Lepiej na dzieci niz na zlodziejski margines.

21.05.2018, 20:51

rośnie pokolenie leniów stare przysłowie jako matka tako natka co będzie jak braknie 500 plus

21.05.2018, 19:46

Jak czytom takie pierdoly to mysla czy ty mosz bardziej pusty lep czy worek ze ci tak zal .Lepiej by bylo zebys nie przekazywal swoich genow dalej.A poza tym watpia zebys byl tutejszy jak sie przedstawiasz.

21.05.2018, 18:56

To ty też se kup

21.05.2018, 18:54

Nie tylko ty gnoju jeden ja też płacę podatki o wiele wyższe tacy ludzie jak ty to gnidy wredne

21.05.2018, 18:53

Ale te matki za rok tłumnie ruszą do urn wyborczych, zagłosować na swoich sponsorów. I o to tu chyba tylko chodzi - o kupienie sobie głosów pewnej grupy społecznej, nie bardzo chcącej sobie brudzić łapki jakąś pracą.

21.05.2018, 12:15

Teraz matki robią dzieci dla pieniędzy, a nie z mołości, chodzi o ten gorszy sort

21.05.2018, 11:58

Na Wysoce w Centum (koło meliny zwanej sklepem) powinnii przyjść na kontrole.

21.05.2018, 11:56

Będę pisał do władz aby mieszkańcy z WYSOKI i CHRUSZCZOBRODU stracili te świadczenia. Narobili dzieci tylko i wyłącznie aby pozyskać środki na wódkę. TAK TAKA JEST PRAWDA. Obecna dzieciarnia z Wysoki i innych wsi tylko po to została spłodzona. A mops jeszcze lata po pijakach spod sklepu czy im nie brak na wódę. Brzydzę się PISEM i ich zawsze nienawidził będę. PIS WON!!!!!.