Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zapowiedziało uszczelnienie programu 500 plus. Sprawdź, kiedy możesz stracić 500 plus. Kliknij powyżej w "zobacz galerię".


Wiadomości

Komentarze (19)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Dekster (gość)

Socjalistyczne ( a raczej narodowosocjalistyczne) pisowskie "świadczenie 500+" powinno być wypłacane jedynie osobom PRACUJĄCYM, wyeliminowałoby to częściowo patologię żyjącą z produkcji dzieci (przyszłego elektoratu pisuarów). Najprościej dać moje pieniądze z podatków niepracującej patologii niech się dalej rozmnaża i wyciąga łapę po więcej.

Eli (gość) (anty)

Tak to prawda biorą nawet ludzie którzy pławią się w luksusach !a my podatnicy zapier....my na wszystkich ! to rozbój w biały dzień.!!!!+

Monika (gość) (Tak)

Nie wszystkie też mam dzieci i nie pracuje ale od państwa ani grosza nie wzięłam poprostu mam zaradnego męża ale nie pluj jadem ok

gość (gość)

Pisowski reżim jeżeli już tak bardzo chce pomagać rodzinom to niech NIE DAJE IM PIENIĘDZY! tylko towary, odzież, żywność, podręczniki dla dzieci.

Dekster (gość)

Socjalistyczne ( a raczej narodowosocjalistyczne) pisowskie "świadczenie 500+" powinno być wypłacane jedynie osobom PRACUJĄCYM, wyeliminowałoby to częściowo patologię żyjącą z produkcji dzieci (przyszłego elektoratu pisuarów). Najprościej dać moje pieniądze z podatków niepracującej patologii niech się dalej rozmnaża i wyciąga łapę po więcej.

i tyle (gość)

Wole,zeby 1000 zlotych na dziecko poszlo,nawet w najgorszej pijackiej rodzinie,niz zeby to bydlo i cholota ,co mowi,ze za 6 tysiecy tylko zlodziej pracuje albo idiota ukradlo 50 groszy.Tacy niby rozgarnieci,a jak krasc sie nie da,to jakos dziwnie juz im interesy nie ida.Bardzo dobrze.Lepiej na dzieci niz na zlodziejski margines.

gefrajter kugel (gość) (Tutejszy)

Jak czytom takie pierdoly to mysla czy ty mosz bardziej pusty lep czy worek ze ci tak zal .Lepiej by bylo zebys nie przekazywal swoich genow dalej.A poza tym watpia zebys byl tutejszy jak sie przedstawiasz.

anty (gość) (Tak)

Ale te matki za rok tłumnie ruszą do urn wyborczych, zagłosować na swoich sponsorów. I o to tu chyba tylko chodzi - o kupienie sobie głosów pewnej grupy społecznej, nie bardzo chcącej sobie brudzić łapki jakąś pracą.

anty (gość) (Tutejszy)

Bo to powinno działać tak, że świadczenie 500+ jest wypłacane TYLKO pod warunkiem, że przynajmniej jedna osoba w rodzinie pracuje i płaci podatki! Powinna też obowiązywać górna granica dochodu, jak przy becikowym! dziś wiele jest rodzin z jednym dzieckiem, ledwo wiążących koniec z końcem, pracujących i przekraczających próg dochodowy o 20 groszy i mogących pomarzyć o jakiejkolwiek pomocy, podczas gdy osoby z miesięcznymi dochodami w wysokości np. 50000 zł dostają z naszych podatków dodatkowe 500 na waciki. Chory system. Autorzy programu zapominają, że aby mieć DRUGIE dziecko, najpierw trzeba mieć PIERWSZE, najkosztowniejsze w utrzymaniu! O to tu chyba chodzi, by wspomóc np. młodych, świeżo po szkole, z pierwszą pracą, bez mieszkania, którzy w życiu nie zaczną kariery od dziecka! Tymczasem pomoc trafia często nie tam gdzie trzeba - albo do mnożącej się patologii, albo do bogaczy, którzy bez 500+ spokojnie by sobie poradzili. Zaś młodzi nadal stąd uciekają za granicę i tam zakładają rodziny, a pis woli sprowadzać w ich miejsce Ukraińców. Kompletnie bez jakiegokolwiek sensu.