Trasa koncertowa Julii Marcell

Trasa koncertowa Julii Marcell (© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Młoda, charyzmatyczna Olsztynianka, na co dzień mieszkanka Berlina kontynuuje trasę koncertową po Polsce podczas której promuje swój najnowszy album "Sentiments".

Wydany w listopadzie album Julii Marcell to osobista, najciemniejsza w jej dotychczasowym dorobku opowieść. Płyta została nagrana na żywo w Berlinie, a wyprodukowana przez Julię i Thomasa Fietza.

- To płyta o dużej rozpiętości emocjonalnej, na której to, co bardzo osobiste, miesza się z tym wykreowanym, wymyślonym – mówi artystka.

Julia zaczęła komponować w wieku 14 lat. Do pianina usiadła dopiero w 2007 roku, ale bardzo szybko zaprzyjaźniła się z tym instrumentem. W tym samym roku wydała debiutanckę EPkę – "Storm". Występowała nie tylko w Polsce, ale również na scenach Niemiec, USA, Czech, Finlandii, Japonii.

Ma na koncie płyty "It Might Like You", "June". Jest laureatką Paszportu Polityki w kategorii muzyka popularna.

4 grudnia - Łódź, Wytwórnia
5 grudnia - Olsztyn, CEiK
6 grudnia - Gdynia, Ucho
11 grudnia - Katowice, Mega Club
12 grudnia - Racibórcz, Przystanek Kulturalny


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!