Turniej siatkówki na Balatonie za nami. Zobacz zdjęcia

AREK
Miksty rywalizowały na Balatonie
Miksty rywalizowały na Balatonie MOSiR Centrum Wodzisław Śl.
Turniej siatkówki na Balatonie za nami. W sobotę zawodniczki i zawodnicy rywalizowali przez 6 godzin na naszym kąpielisku. Zobaczcie zdjęcia i poznajcie wyniki.

Zawody Open Mikst rozegrano na Balatonie.

Zwycięzcami sobotnich zawodów została para: Marta Wójcik - Robert Porwoł, a drugie miejsce zajęła para Jolanta Skorupa i Krzysztof Szefer z Bytomia. Na najniższym stopniu podium stanęła Paulina Nowak z Maciejem Michaelem, natomiast czwarte miejsce wywaliczyli Aleksandra Małek i Patryk Grzywacz.

Sędzią głównym zawodów był Wojciech Jędraś, który wspólnie z przedstawicielem MOSiR „CENTRUM” wręczył zwycięzcom nagrody ufundowane przez organizatora .

W najbliższą sobotę (26 lipca) rozegrany zostanie na Balatonie I Turniej Rodzinny w Siatkówce Plażowej 2014.

Twitter: @arek_biernat