Podczas gdy Bono dochodzi do siebie po rowerowym wypadku, w którego efekcie musiał spędzić kilka godzin a stole operacyjny, jego koledzy z U2 nie próżnują. 1 grudnia zagrali na Times Squere z okazji Światowego Dnia AIDS

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do groźnego dla Bono w skutkach wypadku rowerowego doszło w połowie listopada. Zdarzenie to było tak niefortunne, że obrażenia lidera U2 w niczym nie przypominają upadku na rowerze. Bono ma aż w sześciu (!) miejscach złamaną rękę, w trzech ramię oraz połamane palce. Irlandczyk ma także pęknięty oczodół.

Mimo tej - delikatnie mówiąc - niekomfortowej sytuacji, U2 zagrało 1 grudnia w Nowym Jorku koncert z okazji Światowego Dnia AIDS. Charyzmatycznego wokalistę zastąpili nie mniej zdolni koledzy po fachu, a dokładnie Bruce Springsteen oraz Chris Martin z Coldplay.

Od czego wszak ma się kolegów.Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!