Kierowco, wybierasz się samochodem do pracy lub na zakupy? Jedź ostrożnie. Na drogach wciąż jest ślisko. W wielu miejscach nie brakuje błota pośniegowego.

Uwaga, na drogach ślisko. Jest błoto pośniegoweOd wczorajszych opadów śniegu kierowcy w regionie muszą się zmagać z trudnymi warunkami na drogach. Śniegu na głównych drogach nie ma. Trasy utrzymane są na "czarno", ale w wielu miejscach jest mokro i ślisko. Do tego nie brakuje błota pośniegowego.

Jeżeli wybieracie się samochodem, to weźcie to pod uwagę. Noga z gazu.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Miss Studniówki 2018. Najładniejsze dziewczyny z woj. śląskiego [ZDJĘCIA]Śląskie: Najrzadsze imiona dziecięce 2017 [TOP 30]Dzik wtargnął do kościoła i zniszczył figurę JezusaRejestr pedofili i gwałcicieli z woj. śląskiego NAZWISKA I ZDJĘCIAtyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego

Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!