Walentynki 2018: Kwiaty i czekoladki to dla ciebie przereklamowany prezent na walentynki? Dobrze trafiłeś. Mamy dla kilka propozycji na prezent dla ukochanej na walentynki. Kliknij w galerię powyżej i sprawdź nasze pomysły, a może z któregoś skorzystasz.


Walentynki

Komentarze (27)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Nina

Ja dostałam rajstopy z kolekcji erotycznej, mi się bardzo podobały, a mąż zrobił jednocześnie sobie prezent. Dokładnie chodzi o model Amira z kolekcji Gabrielli - prezent bardzo trafiony.

Janusz Cebularz (gość)

Zakochanie to stan z pogranicza choroby psychicznej ( udowodnione naukowo). Święty Walenty to patron osób chorych psychicznie. Moja ex żonka wpędziła mnie w depresję. Jak to się wszystko ładnie zamyka. Przypadek?

Prawda (gość)

A co kupić chłopakowi lub mężowi? To święto jest dla par, dzień kobiet dopiero będzie

BOOCLICK.PL (gość)

NA WALENTYNKI najlepszy prezent to książka :) https://www.booclick.pl/prezenty-walentynkowe-efektem-wow/

prestiżowy (gość)

na ten dzień dla wybranki (lub wybranka, bo panie także kupują prezenty dla panów) tylko coś luksusowego i prestiżowego... kwiatek? perfum? dajcie spokój jeśli wasz budżet i pomysłowość nie przekraczają tych granic...

gość (gość)

Amerykańskie "święto" dla kretynów. Może by tak jeszcze zrobić jako czerwone święto w kalendarzu i dzień wolny?
Tak się przyjaźnimy z USA że byłoby wskazane.
Na codzień ważne jest abyś był dla drugiej osoby i codziennością oraz zainteresowaniem okazywał miłość a nie pseudoświętami dla amerykańskich kretynów.