Pasaż Tesco Pasaż Tesco

Pasaż Tesco

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już 22 listopada br. ZHP Chorągiew Śląska Hufiec Ziemi Gliwickiej przeprowadzi warsztaty o tematyce harcerskiej. Harcerze zaprezentują swoją dotychczasową działalność, a także przeprowadzą gry, zabawy i animacje.

Hufiec Ziemi Gliwickiej jest jednostką organizacyjną Chorągwi Śląskiej Związku Harcerstwa Polskiego. Zrzesza harcerzy, harcerki, zuchy oraz instruktorów z Gliwic i powiatu gliwickiego. Przedstawiciele organizacji będą obecni 22 listopada w godzinach 10:00-14:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Łabędzkiej 26 w Gliwicach. Harcerze przedstawią misję hufca, która realizowana jest poprzez dbanie o wychowywanie młodego człowieka i wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań. W Pasażu odbędą się bardzo ważne i przydatne pokazy pierwszej pomocy. Harcerze zaproszą gliwiczan do wspólnego śpiewania i pląsów. Ponadto na klientów czekać będzie również specjalnie przygotowana przez harcerzy gra terenowa.

Akcje odbędą się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Gliwic. W Pasażu Tesco przy ulicy Łabędzkiej 26 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Agnieszką Bednarczyk, pod adresem agnieszka.bednarczyk@strategia.fm

Pasaże Tesco to centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!