Serial "Wataha"

Serial "Wataha" (© mat.pras.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Serial "Wataha" został wyprodukowany przez stację HBO. W pierwszym sezonie zagrali w nim m.in. Leszek Lichota, Bartłomiej Topa i Magdalena Popławska.

W produkcji główną rolę gra Leszek Lichota, który gra strażnika granicznego, któremu w zamachu bombowym ginie ukochana i najbliżsi współpracownicy. Lichota próbuje dowiedzieć się, dlaczego doszło do tak tragicznego zdarzenia i jakim cudem tylko on przeżył wybuch bomby. Sprawą zamachu zajmuje się też młoda pani prokurator, która nie ułatwi Lichocie rozwikłanie tej sprawy.

"Wataha" - sensacja w serialu po polsku


"Wataha" to kolejny polski serial wyprodukowany przez HBO. Pierwszy sezon miał sześć odcinków, ich emisja zakończyła się pod koniec listopada. Nadal nie wiadomo, czy powstanie drugi sezon serialu.Tym, którzy serialu nie widzieli, polecamy produkcję. Naszym zdaniem warto zobaczyć prawdziwy, sensacyjny serial stworzony w Polsce. Szkoda tylko, ze taki krótki. Może ktoś po jego obejrzeniu zdecyduje się na obejrzenie pięknych Bieszczad?

Zobaczcie też materiały specjalne przygotowane przez HBO.


Czytaj także

  Komentarze (7)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Ze Non (gość) (Zenona)

  A w której telewizji można go było zobaczyć cały w jeden dzień?
  A tak na marginesie towarzysze dziennikarze- sensacja po polsku, a nie po Polsku - jak jest napisane pod zdjęciem!