Jaka subkultura do Ciebie pasuje? Jaka subkultura do Ciebie pasuje?

Jaka subkultura do Ciebie pasuje? (© Archiwum Polskapresse)

Masz swój świat? Nic dziwnego! Każdy go ma. Sprawdź, do jakiej subkultury pasowałbyś najlepiej. Zapraszamy do rozwiązania quizu.

Jest spontaniczna, neguje inne kultury, odrzuca wartości i tworzy własny wzór zachowań. Ma swój język, styl ubierania, muzykę, a nawet… swój świat. Tak, to subkultura.

W latach 50. XX wieku w Polsce rządzili beatnicy (sensu życia szukali w podróżach i narkotykach) i bikiniarze (uwielbiali muzykę jazzową i kulturę amerykańską). Każdy zapewne słyszał też o hipisach, skinheadach czy poppersach.

Dziś na ulicach możemy spotkać hipsterów. Nie wiesz, w której z subkultur czułbyś się najlepiej? Wypełnij nasz quiz i przekonaj się, jaka subkultura do Ciebie pasuje.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO QUIZUWeekendowicze! Zweryfikujcie rzeczywistość z tym, co wywróżyło Wam Nasze Miasto i w komentarzach poniżej podzielcie się swoimi wynikami.

Zobacz także: Quizy w Naszym Mieście - kliknij!


Na luzie

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

IK (gość)

W każdym czasie znajdą się młodzi,którzy niczym innym nie potrafią się wyróżnić więc wymyślają jakieś dziwactwa nazwane subkulturą.Normalni tego nie potrzebują.

Zawiercie PIRO

co za ciec układał te pytanie , bo inaczej nie da się tego nazwać ... połowa nie wiem skąd wziął i a reszta to fikcja ..........

Antek (gość)

Ale c.h.ujnia. Wybrałem że wolę pić niż jeść, a tu w wyniku że nie mogę się obejść bez fast foodów. Co za c.h.ujnia. Po co to w ogóle na stronę wsadzać ?. Żenada i brak innych informacji nadrabiacie c.u.jowymi quizami wsadźce se je w d.u.pę