Wiaty przystankowe w Mszanie już stoją. W sumie zainstalowano 30 takich obiektów. Każdy z nich reklamuje ciekawe miejsca w gminie. Zobaczcie zdjęcia.

Wiaty przystankowe w Mszanie już stoją. Jak Wam się podobają?Jak się okazuje przystanki nie będą pełnić wyłącznie funkcji schronienia dla pasażera. Maja promować gminę. W tym celu szklane powierzchnie zostały wyklejone grafikami ze zdjęciami charakterystycznych miejsc, obiektów i krajobrazów. Okleiny są różne w każdym z trzech sołectw.

- Przystanki stoją w całej gminie, przy wielu drogach przelotowych. Są więc doskonałym nośnikiem promocji, a nowe estetyczne wiaty z pewnością można uznać za wizytówkę gminy. O to nam chodziło - mówi Błażej Tatarczyk, wicewójt Mszany. - Wykorzystanie wiat do dwóch różnych celów to jedno z nowatorskich podejść do marketingu samorządowego - dodaje.

Przetarg na montaż nowych wiat wygrała firma Budotechnika z Pilchowic, zaś okleiny wykonało Studio A2 z Pszowa. Cały koszt wymiany przystanków wyniesie ok. 320 tys. zł. Część kosztów pokryje odszkodowanie z JSW za szkody górnicze.

Nowe wiaty są wyposażone w ławki, kosze na śmieci oraz wyraźne oznaczenia nazw przystanków.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Znajdźcie nas na Twitterze: @SWD_naszemiasto

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!