Wiejski Dom Kultury w Czyżowicach wraz z Bractwem Osób Niepełnosprawnych Związku Górnośląskiego w Gorzycach zapraszają na wystawę grafiki osób niepełnosprawnych wykonaną podczas zajęć terapeutycznych w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Gorzycach.

Wiejski Dom Kultury w Czyżowicach: Zobacz wystawę grafiki osób niepełnosprawnychOpiekunem autorów prac jest Marek Grzebyk. Autorzy są zaś uczestnikami zajęć w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Gorzycach, a także należą do Bractwa Osób Niepełnosprawnych Związku Górnośląskiego. Opiekunem artystycznym wystawy jest prof. Franciszek Nieć.

Inauguracja wystawy miała miejsce już we wrześniu w przestrzeni Galerii Foyer Teatru Śląskiego w Katowicach, gdzie ponad 300 osób obejrzało wernisaż prac graficznych podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gorzycach, Bractwa Osób Niepełnosprawnych Związku Górnośląskiego w Gorzycach oraz Stowarzyszenia „Pokochaj mnie” w Gorzyczkach. Zdjęcia z tego wydarzenia możecie zobaczyć w galerii.

Otwarcie wystawy nastąpi w piątek (28.11) o godz. 18.30 w WDK w Czyżowicach.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!