Wodzisław Śl.: Było tak ślisko, że auta same zjeżdżały ze stromej jezdni! Kolizja 6 samochodów na ulicy Tysiąclecia. Od wczoraj z powodu padającego śniegu na drogach są bardzo trudne warunki.

Wodzisław Śl.: Było tak ślisko, że auta same zjeżdżały. Kolizja 6 samochodówWczoraj wieczorem z powodu padającego śniegu i marznącego deszczu były bardzo trudne warunki na drogach. Przekonali się o tym właściciele 6 aut, które wzięły udział w kolizji na ulicy Tysiąclecia w Wodzisławiu Śl.

- Na pochyłej jezdni było tak ślisko, że samochody same zjeżdżały. Nie pomagały hamulce - st. asp. Jacek Filas z wodzisławskiej straży pożarnej. Nikt nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło na stromej jezdni prowadzącej w stronę ul. Daszyńskiego przy której znajduje się Biblioteka.

W kolizji uczestniczyły: suzuki alto, citroen jumper, hyunadi, volkswagen passat opel astra i fiat stilo. Jak relacjonują świadkowie, w porę udało się zapobiec przed samoczynnym zjazdem kolejnych samochodów.

Kierowcy donoszą, że wczoraj warunki na drogach w rejonie Wodzisławia Śląskiego były bardzo trudne. - Proponuję przejechać się ul. Młodzieżową z Kokoszyc do Syryni, tiry stoją pod górką zakładając łańcuchy, masakra - napisał internauta na na facebookowym profilu
Wodzisław Śląski i okolice - Informacje drogowe 24H. To droga wojewódzka 936. Inny internauta dodał, że podobna sytuacja miała miejsce w Rogowie.

Moto

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Do SKM i Redakcji (gość)

Stało się tak dlatego, że służby posypały drogi osiedlowe solą, ale opady były przez dłuższy czas, sól roztopiła część śniegu, ale padał nowy, i zrobił się lód a na tym śnieg!!! Służby jadą po osiedlach raz na kilka - kilkanaście godzin i powinny sypać piaskiem i odgarniać tylko, a nie przy intensywnych opadać sypać sól. Sól raz na kilka godzin nic nie daje i tylko robi taką sytuację, że pod śniegiem jest szklanka. Ja nie umiałem wyjechać pod góreczkę koło 26 marca z tego właśnie powodu. Sól raz na kilka godzin jest gorsza niż w ogóle bez soli!!!!!!!!!!!!!!