Wodzisław Śląski: Firma POL-EKO-APARATURA zajęła pierwsze miejsce w konkursie „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”, organizowanym przez Okręgową Inspekcję Pracy w Katowicach.

Wodzisław Śląski: Firma nagrodzona w konkursieSpośród 23 zakładów z terenu woj. śląskiego zgłoszonych do udziału w Konkursie przez oddziały OIP w Katowicach – firma POL-EKO-APARATURA Sp. j. A. Polok-Kowalska, S. Kowalski zajęła pierwsze miejsce w kategorii zakładów pracy zatrudniających od 51 do 250 pracowników.

- Założeniem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk w zakresie poprawy warunków pracy, zapewnienia pracownikom odpowiedniego komfortu pracy oraz inspirowanie pracodawców do podejmowania działań w celu eliminowania istniejących w ich zakładach zagrożeń - wyjaśniają organizatorzy.

Drugi etap konkursu rozgrywa się na szczeblu centralnym. Główny Inspektor Pracy przyznając najlepszym pracodawcom nagrody honorowe – wpisze ich na prestiżową „Złotą listę Przedsiębiorców”. W tym roku województwo śląskie będzie reprezentować właśnie firma POL-EKO-APARATURA Sp. j. A. Polok-Kowalska, S.Kowalski.

Firma jest członkiem wodzisławskiej Izby Gospodarczej. Zajmuje się produkcją i handlem wysoko wyspecjalizowanej aparatury kontrolno–pomiarowej.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!