Wodzisławianka Sandra Pniak ze złotym medalem Mistrzostw Świata w Grapplingu

Sandra Pniak po raz kolejny stanęła na najwyższym stopniu podium. Tym razem trenerka Akademii Sportowej Top Team - Judo Kids wróci ze złotym medalem z Mistrzostw Świata w Kazachstanie. To kolejny ogromny sukces wodzisławskiej zawodniczki.
 UM Wodzisław Śląski

Wodzisławianka Sandra Pniak ze złotym medalem Mistrzostw Świata w Grapplingu

9 września Sandra Pniak stanęła do walki w Mistrzostwach Świata w Grapplingu, zorganizowanych w Astanie. Zawodniczka wzięła udział w zawodach w kategorii 64 kg kobiet. Wodzisławianka okazała się najlepsza wśród rywalek w swojej kategorii i wywalczyła złoty medal.

Smak zwycięstwa jest bezcenny, a usłyszenie na najwyższym stopniu podium Mazurka Dąbrowskiego granego właśnie dla Ciebie potrafi mocno ścisnąć serce i spłycić oddech. Dziś ja miałam taką chwilę, której życzę każdemu, kto oddaje się dla sportu – relacjonuje Sandra. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, Wy dajecie mi siłę i jesteście moją inspiracją. W takich chwilach wiem, że to wszystko, co robię, ma sens. Wierzcie w swoje marzenia i nie bójcie się po nie sięgać, gdyż one są Wasze i tylko Wasze! – dodaje złota medalistka z Wodzisławia.

Więcej na temat:

Komentarze

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane