Wodzisławskie Centrum Kultury ma nowe wejście. Można powiedzieć wreszcie, bo inwestycja również się opóźniła. Zobaczcie zdjęcia.

Wodzisławskie Centrum Kultury ma nowe wejścieWczoraj nowe wejście zostało wreszcie otwarte. Zgodnie z zapowiedziami miało być gotowe jeszcze w październiku. Niestety, wykonawcy nie udało się utrzymać uzgodnionego terminu - 24 października. Według naszych informacji, wykonawca miał problem z dostawą windy. Dotarła ona do Wodzisławia Śl. z opóźnieniem i wejścia nie można było oddać w terminie.

Teraz zgodnie z umową, za opóźnienie będzie musiał miastu zwrócić karne odsetki. Ile wyniosą? Tego w magistracie jeszcze nikt nie zdradza. Będzie to jasne dopiero po rozliczeniu inwestycji. Nastąpi to po oddaniu do użytku wejścia.

Remont rozpoczęto w marcu, kosztował ponad 800 tys. zł.

Jak podoba się Wam nowe wejście do WCK? Zapraszamy do dyskusji

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!