Wszystkich Świętych

Wolontariusze zbierali środki przed cmentarzami (© Jacek Bombor)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wszystkich Świętych: Podobnie, jak w poprzednich latach wolontariusze fundacji Wspólnoty Dobrej Woli kwestowali na rzecz chorych dzieci przed cmentarzami. Ile dokładnie zebrali?

Wszystkich Świętych: Zebrali ponad 60 tysięcy złotych!- Zarząd Fundacji ”Wspólnota Dobrej Woli” dziękuje ofiarodawcom za okazaną życzliwość w czasie zbiórki pieniężnej przeprowadzonej po raz dziewiętnasty w Dniu Wszystkich Świętych na cmentarzach Powiatu Wodzisławskiego. W czasie kwesty wolontariusze zebrali łącznie 60.800,94 zł - dziękuje Wiesława Kiermaszek - Lamla, prezes fundacji.

Środki w całości przeznaczone zostaną na leczenie i rehabilitację dzieci z Wodzisławskiego Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży. - Zarząd Fundacji dziękuje również wolontariuszom i wszystkim innym, którzy przyczynili się do organizacji i sprawnego przeprowadzenia zbiórki charytatywnej - dodaje.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!