W jaki sposób zwrócić na siebie uwagę potencjalnego wyborcy? W jaki sposób zaistnieć w świadomości elektoratu? W jaki sposób wreszcie wyróżnić się, spośród masy innych kandydatów? Ciekawe hasło, zabawne zdjęcie, krzykliwa grafika - tutaj wydaje się, nie ma żadnych granic...

Wybory 2014. Dziwne i śmieszne plakaty tegorocznej kampanii wyborczej

Zauważyłeś zabawny plakat z tegorocznej kampanii wyborczej? Podeślij nam go!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czytaj także

  Komentarze (73)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  juzek (gość)

  Nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy ktoś z rodziny prezydenta i vice pracuje w urzędzie miejskim oraz czy ktoś z ich rodziny korzysta z mieszkaniowych zasobów miasta.

  mądry (gość)

  Popieram Kazika . Glosujcie na tych z ostatniego miejsca .Oni nie mają kasy na kampanię ale są uczciwi . A ci co wydali kasę na raklamę to i tak sobie ją odbiorą .

  kazik (gość)

  Głosuję na PO ! Trzeba rozliczyć pisowców ,również za B.Blidę i za "zakamuflowaną opcję niemiecką" .

  Skarbnik (gość)

  Całe lata tych ludzi nie było widać, żeby np zorganizować szklankę mleka dzieciom, czy ciepły posiłek ubogim, teraz nagle wyleźli i się wieszają, uśmiechają, a najlepiej prosto do Sejmiku, bez żadnych doświadczeń w Radzie Gminy, bo tam w Sejmiku nikt nie będzie przeszkadzał, że dziura w jezdni, lampa nie świeci, święty spokój, a kasiorka leci.

  Karlik (gość)

  Zagłosuję na kandydata, który deklaruje, że swoje diety przeznaczy w całości np. na Dom Dziecka, Rodzinę Zastępczą, Caritas, w końcu wszyscy chcą służyć mieszkańcom, o kasę im nie chodzi !!

  Sąsiad (gość) (chorzow)

  A co Was obchodzi prywatne życie drugiej osoby. Fakt jest osobą publiczną, ale nie znaczy to, że należy mu ustawiać życie. Kotala nie pozuje do niczego i przedstawia wszystko tak jak jest rzeczywiście. Kopel natomiast jest obłudny, przdstawia zdjęcia z rodzinką, ale jego życie rodzinne nie jest tak różowe jak przedstawia to na zdjęciach. Zastanówcie się więc, czy wolicie ludzi szczerych, czy zakłamanych umiejących tylko mataczyć?

  chorzow (gość) (Rysio)

  to jest właśnie ciekawe - taki "prawdomówwny" pan Kotala - niby ma żonę, a ludzie mówią co innego. To co ludzie mówią potwierdza jego strona. Czy tam ktoś widział żonę, dzieci? nic, zero..
  Strona Kopla natomiast pokazuje wszystko - cała rodzina. I to nam się podoba. Facet umie zadbać o rodzinę, to znaczy dla nas że warto mu zaufać i zagłosować na niego. Życzymy powodzenia Panie Marku.